Завдання на зимові канікули Для 10 класу: прочитати роман Л. ТОЛСТОГО" Анна Кареніна" мовою оригіналу в повному обсязі. Перегляд фільму на власний розсуд. Бажано версію (фильм, 1967) https://youtu.be/Y5YutODgC0k 1 серія https://youtu.be/x5QdY1HWok0 2 серія
Публікації
Показано дописи з 2017
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Завдання на зимові канікули Для 6 класів: читати повість М. ГОГОЛЯ "Ніч перед Різдвом" у повному обсязі мовою оригіналу (рос.). http://rushist.com/index.php/r us-literature/4414-gogol-noch- pered-rozhdestvom-chitat-onlaj n Перегляд мультфільму або кінофільму. "Вечера на хуторе близ Диканьки (1961) https://youtu.be/l80XeoViJMI "Ночь перед Рождеством (1951)" https://youtu.be/nGbdARGUuJQ
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
І місце на Чемпіонаті міста з баскетболу Вітаємо баскетбольну команду гімназії #39 та їі тренера Андрія Миколайовича Слюсаря за перемогу в Чемпіонаті міста серед учнів 7-8 класів!!! Ми Вами дуже пишаємося! Сідак Богдан, Азаров Андрій, Божук Володимир, Тіванов Матвій, Лобода Єлисей, Казаков Олег, Остапенко Максим, Грива Федір - хлопці, які дуже наполегливо йшли до своєї мети! Дякуємо вам і бажаємо подальших перемог!!! Ви наша ГОРДІСТЬ! 🏀 🥇 🥇
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Учні 8-Б класу взяли участь в конкурсі "Міс і Містер гімназії" Вітаємо Анастасію Мізіну та Андрія Азарова! Настя стала Міс Артистизм, а АндрІй - Містером гімназії!!! Змагання було не з простих, адже парам прийшлося продемонструвати вимогливому журі свої таланти та креативність! Одним з конкурсів, в якому учасники від 8-Б класу отримали максимум балів, був кулінарний: "Традиційна українська кухня в нетрадиційній подачі")))) Тож члени журі були вражені, побачивши класний журнал зі справжнього сала з часничком та гірчичкою та різнокольорові варенички з сиром та картоплею!
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Шкільне телебачення Заняття №1-3. Шкільне телебачення: Відбулось знайомство з талановитими дітьми та їх чуйним керівником-педагогом, які професійно займаються журналістикою в сфері шкільного життя. А саме - шкільні новини, відеоролики про якісь події обласного та районного масштабу, про школу та місто. Діти провели для нас свій власний майстер-клас. Було дуже цікаво вчитись у дітей і помінятись з ними ролями. Приголомшливою стала пропозиція зняти власний випуск новин на тему "Чого ми навчились та досягли на курсах з медіадидактики?" та дати інтерв'ю про цікавинки власної професійної діяльності. Виявляється, за 40 хвилин можна підготувати та відзняти цікавий матеріал))))
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Наші завдання: 1) Робота з нормативно-правовими документами; 2) Створення інтерактивної вправи з використанням інтерактивної дошки (нижче ви можете побачити ілюстрації процесу її створення) Інтерактивна вправа "Новорічні розваги", її мета - вивчення геометричних фігур: Треба прикрасити ялинку фігурами, назви яких з`являються при перенесенні фігур на ялинку. Після виконання завдання учень отримує новорічне привітання (наступна створінка з відеопривітання по вкладеному посиланню).
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
ПР "Фотографія як специфічний вид медіатексту. Фотографія в навчанні та вихованні школярів." Анна Миколаївна (керівник гуртка журналістики з ЦПР м. Кривий Ріг) провела практичне заняття, під час якого розкрила декілька цікавих секретів щодо майстерності створення світлин. Під час заняття ми практикувалися фотографувати осінній пейзаж, після чого вчилися корегувати фотографії у комп*ютерних програмах. Результатом нашої роботи стало створення власних слайд-шоу осіннього пейзажу.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Цей день був незвичайним, дуже цікавим. Ми працювали за межами ДОІППО у ЦПР "Веснянка". У творчій атмосфері, обєднавшись у 3 групи, разом з художнім керівником ми створювали навчальні мультфільми. Виявляється, це нелегкий та багатоетапний процес, який включає в себе створення сюжету, кадроплану, врахування фонів та деталей, малювання всього, що має з*явитися на екрані, безпосередньо зйомка кадрів, монтаж та накладання звуку (музики та голосу). А ось і наш мультфільм "Васюківська байка"!!! Особисто дякую нашому старості Олександру! Він надійний помічник і просто класний хлопець!
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Цього дня ми слухали лекцію Оксани Василівни "Медіа: жанри, клавифікація, функції". Катерина Рижій вчила критично сприймати медіа. Медіаграмотність, безпека в Інтернеті - ключові поняття занять. Четверта лекція була присвячена темі "Анімація як жанр медіа. Основні елементи підготовки до створення мультфільму. Провела заняття художній керівник КЦ "Веснянка". Отримали Д/З: 1. Знайти інструменти, за допомогою яких можна зрозуміти, що новина про вирощування ананасів у Чернівцях - це фейк. 2. Робота в малих групах по створенню сценарію мультика."
Медіадидактика
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Медіадидактика (media didactics) – теорія медійного навчання, що включає цілі, зміст, організаційні форми, способи і засоби, що допомагають розвитку медіаграмотності / медіакомпетентності. Глосарій Медіакультура – сукупність духовних цінностей, створених інформаційно-комунікаційними засобами, що функціонують у суспільстві, щодо елементів культури комунікації, пошуку, збирання, виробництва і передачі інформації, а також культури її сприймання соціальними групами та соціумом у цілому.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
День української писемності та мови До Дня української писемності та мови в гімназії були проведені тематичні виховні години. Учні у формі тренінгів та практикум згадали визначних постатей, завдячуючи яким ми є носіями довершеної та милозвучної мови, а саме: укладачів Кирила та Мефодія, автора Повісті временних літ“ Нестора Літописця, князя Ярослава Мудрого, що сприяв поширенню бібліотек, автора "Енеїди" Івана Котляревського - зачинателя та беззаперечного основоположника української літературної мови Т. Шевченка.Крім того, учні перегорнули сторінки історії, згадали, через які перепони довелося пройти нашій мові та писемництву. А головне, з уроків діти винесли найважливіше - без мови не буде нації, тож ми маємо берегти і плекати це надбання для майбутніх поколінь, для майбутього України. .